Придбати книгу Очерки права интеллектуальной собственности в Києві, Одесі та Львові.

560грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахОчерки права интеллектуальной собственности

Сборник статей

И.В. Спасибо-Фатеева, С.А. Глотов и др.

В сборник, состоящий из трех разделов, вошли статьи по тематике права интеллектуальной собственности. В первом разделе публикуются избранные статьи В. И. Жукова, написанные им с 1988 года по настоящее время. Во втором разделе – статьи его учеников, в третьем – статьи докторов юридических наук, докторов права, представителей разных научных школ Украины и других стран – Германии, Литвы, Казахстана, Республики Беларусь, Российской Федерации.

Книга адресуется читателям, интересующимся сегодняшними проблемами права интеллектуальной собственности. Для преподавателей, магистров, аспирантов, студентов юридических вузов, судей, адвокатов, практических работников и широкого круга читателей.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-432-5
Обкладинка Тверда. Тканева
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60Х100 1/16
Кількість сторінок 488

Щоб купити Очерки права интеллектуальной собственности в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Очерки права интеллектуальной собственности, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Очерки права интеллектуальной собственности - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Очерки права интеллектуальной собственности в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.