Придбати книгу Конгрессы ООН по предупреждению преступности и уголовному правосудию. Книга 3 в Києві, Одесі та Львові.

40грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКонгрессы ООН по предупреждению преступности и уголовному правосудию. Книга 3

Наукове видання

Под общей редакцией В.В. Голины

Книга содержит выборочный материал докладов Шестого, Седьмого, Восьмого и Девятого конгрессов Организации Объединенных Наций по предупреждению преступности и уголовному правосудию, проходивших на протяжении 1980-1995 годов. В ней сконцентрированы наиболее теоретически и практически значимые для национальной правотворческой и правоприменительной систем положения, связанные с противодействием преступности. Материалы также аккумулируют современный и самый прогрессивный опыт мирового сообщества по борьбе с различными видами преступности и ее проявлениями.

Сборник может быть использован при планировании и прогнозировании мер по предупреждению преступности на государственном и региональном уровне. Поэтому он представляет интерес как для специалистов в области противодействия преступности, так и других читателей, заинтересованных в ее сокращении в украинском обществе.

 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-514-6
Обкладинка М'яка
Рік видання 2013
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 168

Щоб купити Конгрессы ООН по предупреждению преступности и уголовному правосудию. Книга 3 в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Конгрессы ООН по предупреждению преступности и уголовному правосудию. Книга 3, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Конгрессы ООН по предупреждению преступности и уголовному правосудию. Книга 3 - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Конгрессы ООН по предупреждению преступности и уголовному правосудию. Книга 3 в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.