Науково-популярна література

Придбати Нариси з кримінології постмодерну у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
240грн.
Купити
Наукове видання
Придбати Секреты практической юриспруденции у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
155грн.
Купити
Научно-популярное издание
Придбати Избранное. Процевский А.И. у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
515грн.
Купити
Наукове видання
Придбати Как начать частную юридическую практику у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
350грн.
Купити
Науково-популярне видання
Придбати Білль про права (практика застосування) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
200грн.
Купити
Науково-популярне видання
Придбати Без суда и следствия у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
240грн.
Купити
Научно-популярное издание
Придбати Ідея порівняльного міжнародного права: pro et contra у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
240грн.
Купити
Збірник наукових праць
Придбати Суд над Сократом у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
370грн.
Купити
Научно-популярный очерк
Придбати Порівняльна метода у науці про право у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
200грн.
Купити
Наукове видання

Придбати Науково-популярна література — в Харкові і Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва “Право” ви маєте можливість з доставкою у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни і великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання як в роздріб. Замовити Науково-популярна література доставка по всій Україні.

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: Науково-популярна література, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя - за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підтвердити Ваше замовлення і відповість на всі Ваші запитання. На сайті видавництва Право можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії Науково-популярна література – в Маріуполі, Слав'янську, Краматорську треба ліше оформіті замовлення на сайті або зателефонувати оператору; Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні і судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль.