На замовлення

Придбати Кодекс України з процедур банкрутства (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
100грн.
Купити
Введення в дію відбудеться 21 жовтня 2019 року
Придбати Цивільний процесуальний кодекс України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
170грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року
Придбати Цивільний кодекс України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
250грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року
Придбати Сімейний кодекс України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
110грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року
Придбати Податковий кодекс України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
400грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року
Придбати Митний кодекс України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
230грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року
Придбати Кримінальний кодекс України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
170грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року
Придбати Кодекс цивільного захисту України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
100грн.
Купити
Станом на 12 вересня 2019 року
Придбати Кодекс законів про працю України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
120грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 рок
Придбати Земельний кодекс України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
130грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року
Придбати Житловий кодекс Української РСР (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
85грн.
Купити
Станом на 02 вересня 2019 року
Придбати Господарський кодекс України (тверда обкладинка) у Києві, Одесі або Львові у книжковому магазині видавництва ПРАВО.
160грн.
Купити
Станом на 05 вересня 2019 року

Придбати На замовлення — в Харкові і Харківській області. Замовити доставку в Київ, Дніпро, Одесу або Львів, доставка по всій Україні.

Купити юридичну літературу від видавництва “Право” ви маєте можливість з доставкою у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах нашої країни. Конкурентні ціни і великий асортимент популярної юридичної літератури в змозі задовольнити потреби як будь-якого студента, так і науковців, фахівців та державних службовців різного рівня. Ми продаємо наші видання як в роздріб. Замовити На замовлення доставка по всій Україні.

Купити у книжковому магазині видавництва «ПРАВО»: На замовлення, та забрати замовлення в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську.

Доставляємо будь-якою поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя - за кращими цінами в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підтвердити Ваше замовлення і відповість на всі Ваші запитання. На сайті видавництва Право можна замовити різноманітні книжки: підручники, коментарі, кодекси, хрестоматії, словники, матеріали для ЗНО. Ми продаємо юридичну літературу оптом і в роздріб у Сумах, Чернігові, Черкасах та інших містах України. Наші видання будуть корисними для студентів, аспірантів, викладачів у всіх регіонах України. Щоб купити спеціалізовану юридичну літературу з категорії На замовлення – в Маріуполі, Слав'янську, Краматорську треба ліше оформіті замовлення на сайті або зателефонувати оператору; Наше видавництво забезпечує юридичною літературою державні установи, правоохоронні і судові органи, практикуючих юристів у місті Луцьк і Тернопіль.