Придбати книгу Соціологія конституційного права. Книга друга. Соціокультурні підстави європейського конституціоналізму в Києві, Одесі та Львові.

320грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСоціологія конституційного права. Книга друга. Соціокультурні підстави європейського конституціоналізму

Монографія

В.В. Джунь

Україна протягом століть перебуває під безпосереднім впливом європейської політичної та правової думки. На сучасному етапі розвитку Український народ намагається опанувати культурні досягнення Європи і реалізувати їх у власному процесі. У книзі простежено становлення політичної культури державного владарювання в європейському цивілізаційному просторі та розкрито фундаментальні основи європейського конситуціоналізму.

Розраховано на широке коло читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-313-591-5
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Кількість сторінок 598

Щоб купити Соціологія конституційного права. Книга друга. Соціокультурні підстави європейського конституціоналізму в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Соціологія конституційного права. Книга друга. Соціокультурні підстави європейського конституціоналізму, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Соціологія конституційного права. Книга друга. Соціокультурні підстави європейського конституціоналізму - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Соціологія конституційного права. Книга друга. Соціокультурні підстави європейського конституціоналізму в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.