Придбати книгу Державне програмування і регіональне планування заходів запобігання злочинності в Україні в Києві, Одесі та Львові.

100грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахДержавне програмування і регіональне планування заходів запобігання злочинності в Україні

Монографія

За загальною редакцією В.В Голіни

У монографії на основі вивчення спеціальної літератури, нормативно-правових актів, проведеного емпіричного дослідження сучасного державного і регіонального програмування і планування заходів запобігання злочинності вперше в Україні розглядаються теоретичні і прикладні питання програмно-цільового підходу у сфері запобігання і протидії злочинності. Обґрунтовується пропозиція щодо втілення кримінологічної політики в Україні шляхом створення виокремлених одне від одного державної програми і державного плану та відповідних ним регіональних планів протидії злочинності. Наводяться теоретико-прикладні моделі державної програми, державного і типового регіонального плану.

Призначається для науковців, працівників правоохоронних органів та інших осіб, задіяних у справі розробки, реалізації, контролю над ходом виконання державних та регіональних програм і планів запобігання злочинності в Україні

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-388-3
Обкладинка М'яка
Рік видання 2012
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 304

Щоб купити Державне програмування і регіональне планування заходів запобігання злочинності в Україні в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Державне програмування і регіональне планування заходів запобігання злочинності в Україні, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Державне програмування і регіональне планування заходів запобігання злочинності в Україні - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Державне програмування і регіональне планування заходів запобігання злочинності в Україні в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.