Придбати книгу Логіка в Києві, Одесі та Львові.

110грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЛогіка

Посібник для підготовки до іспиту, 2-ге видання

О.М. Юркевич, Ж.О. Павленко, О.П. Невельська-Гордєєва ін.

Методичний посібник до курсу логіки оснований на програмі загальноосвітнього навчального курсу логіки для вищих навчальних закладів, обов’язкового до вивчення для юристів. Даний посібник призначений для підготовки студентів до іспиту з логіки. Структура методичного посібника поділяється на два розділи – теоретичний та практичний. Теоретичний розділ структурований згідно порядку запитань до іспиту та відповідей на них. До кожного запитання надається відповідний теоретичний матеріал та достатні приклади для пояснення. Практичний розділ представлений тестовими завданнями, завдяки яким читач може перевірити свої знання з логіки самостійно і таким чином підготуватись до практичних питань з логічного аналізу. До кожного тестового завдання надають чотири можливі відповіді, з яких тільки одна є правильною.

Колектив авторів бажає своїм читачам успіхів в опрацюванні логічної теорії та отриманні навичок логічного аналізу при підготовці до іспиту з навчальної дисципліни «Логіка».

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-528-5
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 132

Щоб купити Логіка в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Логіка, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Логіка - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Логіка в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.