Придбати книгу Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" в Києві, Одесі та Львові.

85грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахНауково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання"

Науково-практичний коментар

Я.В. Рогінська

У Науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», що бувухвалений 1 липня 2014 р. і набув чинності 2 серпня 2017 р. У Коментарі зроблено акцент саме на практичному аспекті застосування норм Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» з урахуванням особли- востей даної нової сфери права для України, розкрито терміни, що вживаються в Законі, детально роз’яснено зміст його положень і наведено приклади та рекомендації щодо його застосування. Крім того, роз’яснено механізми застосування норм Закону у взаємодії з іншими законами та нормативними актами України, а також пояснено витоки деяких положень і термінів з права Європейського Союзу. Для розуміння Закону у світлі європейських стандартів у Коментарі використовувалися акти Європейського Союзу, що регулюють сферу надання державної допомоги суб’єктам господарювання (Договір про функціонування ЄС, регламенти, директиви, настанови тощо), практика Європейського суду справедливості, рішення Європейської Комісії, а також наукові коментарі і роз’яснення.

Видання розраховано на працівників органів державної влади – надавачів державної допомоги суб’єктам господарювання, практикуючих юристів, отримувачів державної допомоги, студентів, аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання надання державної допомоги в Україні та Європейському Союзі.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-235-2
Обкладинка М'яка
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 136

Щоб купити Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання", або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання". Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Придбати Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання"– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.