Придбати книгу Юридична енциклопедія в Києві, Одесі та Львові.

650грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЮридична енциклопедія

Енциклопедія

Ю. С. Шемшученко

Юридична енциклопедія у шістьох томах— перший в Україні багатотомний систематизований звід знань про державу і право, створений провідними вченими-правознавцями і висококваліфікованими юристами-практиками.

В енциклопедії подано поняття і категорії усіх галузей та інститутів права. Розкриваються стрижневі положення Конституції України, окреслено зміст законодавства у регулюванні суспільних відносин, забезпеченні прав та свобод людини і громадянина. Значна група статей стосується органів законодавчої, виконавчої і судової влади та органів місцевого самоврядування. Вміщено відомості про юридичні науково-дослідні установи та навчальні заклади в Україні. Широко представлена історична тематика: статті про суспільно-політичний і державний устрій України на всіх етапах її розвитку, державні та юридичні інституції минулого, пам’ятки українського права тощо.

В енциклопедії вміщено статті, що дають уявлення про державно-політичний і правовий устрій країн світу, про окремі державні органи чи важливі законодавчі акти зарубіжних країн. Великий масив займає міжнародно-правова тематика: статті про міжнародні договори, конвенції, декларації та інші документи, учасником яких є Україна або які становлять для неї інтерес, про міжнародні організації, спеціалізовані органи та установи ООН тощо.

З енциклопедії можна також дізнатися про основні вітчизняні та зарубіжні державно-правові школи і вчення, визначних державних діячів, правознавців, юристів-практиків.

Енциклопедія містить 9731 статтю, 1826 кольорових і чорно-білих ілюстрацій і карт. В останній том включений словник латинських юридичних виразів і термінів.

Юридична енциклопедія розрахована як на професійних юристів — теоретиків і практиків, так і на всіх, хто цікавиться державно-правовою проблематикою.

Додаткова інформація:

Видавництво Юридична думка
ISBN 978-966-8602-95-5
Обкладинка Тверда
Папір Офсетний
Формат 70х100/16

Щоб купити Юридична енциклопедія в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Юридична енциклопедія, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Юридична енциклопедія - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Юридична енциклопедія в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.