Придбати книгу Форми державного правління країн Європейського Союзу: юридичні моделі і політична практика в Києві, Одесі та Львові.

135грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахФорми державного правління країн Європейського Союзу: юридичні моделі і політична практика

Монографія

Бостан С. К.

Монографія містить результати здійсненого автором порівняльного політико-правового дослідження форм державного правління 28 країн Європейського Союзу. В ній, на основі деяких нових теоретико-методологічних настанов, проаналізовано юридичні моделі форм державного правління країн Євросоюзу, розкриті їх змістовні особливості залежно від політичної практики, визначено перспективи вдосконалення форми правління української держави в контексті євроінтеграційних процесів.

Для наукових працівників, викладачів, аспірантів та студентів юридичних та політологічних спеціальностей.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-617-673-811-4
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Кількість сторінок 204

Щоб купити Форми державного правління країн Європейського Союзу: юридичні моделі і політична практика в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Форми державного правління країн Європейського Союзу: юридичні моделі і політична практика, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Форми державного правління країн Європейського Союзу: юридичні моделі і політична практика - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Форми державного правління країн Європейського Союзу: юридичні моделі і політична практика в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.