Авторам

Шановні автори!

Видавництво «Право» Національної академії правових наук України та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого засноване Указом президента НАПрН України 1 квітня 1996 р. Видавництво готує до видання підручники, навчальні посібники, хрестоматії, монографії, науково-практичну літературу, словники, довідники із різних галузей права, адресовані студентам юридичних вузів і факультетів, аспірантам, науковцям, працівникам слідчих та судових органів, адвокатам та юристам-практикам. У підготовці та виданні літератури беруть участь провідні та найвідоміші юристи України, діячі в галузі права та економіки, академіки та члени-кореспонденти НАПрН України та викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Завдяки роботі колективу видавництва та авторів за вагомі досягнення та високий професіоналізм у видавничій справі «Право» неодноразово нагороджувалось дипломами переможців міжнародних книжкових фестивалів, що проходять у Львові, Києві, Харкові.

За роки свого існування «Право» здобуло довіру партнерів та має репутацію динамічного видавництва.

Ми з повагою ставимося до кожного автора, надаємо максимальну допомогу у роботі над рукописом на всіх етапах його підготовки до видання.

Ми цінуємо роботу кожного автора, тому у видавництві передбачено гідну виплату авторської винагороди.

Видавництво надає авторам послугу з реалізації книжкової продукції через торговельну мережу підприємств-партнерів та власні точки продажу. Пропонуємо послугу замовлення літератури за допомогою сайта видавництва.

Запрошуємо авторів до співпраці.

Дякуємо за те, що обрали видавництво «Право» та сподіваємося на партнерство.

Якщо Ви зацікавилися нашими пропозиціями, завітайте на сайт видавництва http://pravo-izdat.com.ua/або звертайтеся за телефоном (057) 716-45-52 чи електронною адресою verstka@pravo-izdat.com.ua