Авторам

Запрошуємо авторів до співпраці!

Довірте всю роботу від набору рукопису до продажу книги професіоналам.

Видавництво «Право» спеціалізується на випуску навчальної літератури, монографій, науково-практичних, навчально-методичних видань з усіх галузей права, адресованих працівникам слідчих і судових органів, адвокатам, практикуючим юристам, студентам юридичних вузів і факультетів, викладачам, аспірантам і науковцям.

Книги видавництва поширюються найбільшими книготорговими організаціями по всій території України.

Видавництво «Право» запрошуємо авторів до співпраці. Ми готові розглянути ваші роботи і, в разі редакційного схвалення рукопису до опублікування, оперативно випустити їх у світ.

Автор рукопису повинен попередньо визначити її науковий жанр: монографія, науково-практичне видання, навчально-методичний посібник, підручник, курс лекцій.

Будь-яке видання, як правило, (а монографія - обов'язково) повинно мати не менше двох рецензій. Монографія, крім того, супроводжується розширеним бібліографічним списком літератури з досліджуваної теми.

Автор, який прийняв рішення про видання книги в нашому видавництві, готує матеріали (рукопис і скани документів в електронному вигляді) і відправляє у видавництво всі документи одним пакетом за адресом: verstka@pravo-izdat.com.ua.

Ми готові випускати книги по неактуальним для видавництва темам за рахунок повного або часткового фінансування видання автором.
Авторам надається право на придбання своїх книг за спеціальними авторськими цінами.

Видавництво надає авторам послугу з реалізації книжкової продукції через торговельну мережу підприємств-партнерів та власні точки продажу. Пропонуємо послугу замовлення літератури за допомогою сайта видавництва.

Переваги: ​​Ми зробимо всю роботу за Вас. Від вас потрібно тільки рукопис. Ми підготуємо книгу до друку, надрукуємо і пустимо її на реалізацію.

Запрошуємо авторів до співпраці.

Дякуємо за те, що обрали видавництво «Право» та сподіваємося на партнерство.

Якщо Ви зацікавилися нашими пропозиціями, звертайтеся за телефоном (057) 716-45-52 чи електронною адресою verstka@pravo-izdat.com.ua