Придбати книгу Арбитражное правосудие в Украине. Книга перша в Києві, Одесі та Львові.

1010грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАрбитражное правосудие в Украине. Книга перша

Научное издание

Захватаев В.Н.

Книга первая данной публикации, посвященной международному коммерческому арбитражу в Украине, содержит комментарии к нормам права и анализ украинской судебной практики по вопросам, касающимся общих положений о названном арбитраже, правил об арбитражном соглашении, о составе арбитражного суда, о его компетенции, о количестве арбитров, об их назначениях и отводах. В нее также вошли комментарии и украинская судебная практика по вопросам об арбитражном производстве, о его принципах, о процедуре, месте и языке арбитража, об арбитражном исковом заявлении, о возражениях против иска, о слушании арбитражного дела, о представлении документов сторонами арбитражного спора и о процедуре доказывания.

Указанные сведения Книги первой предваряет научно-правовой анализ характерных недостатков украинской законодательной и судебной практики в области международного коммерческого арбитража.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-504-6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Кількість сторінок 914

Щоб купити Арбитражное правосудие в Украине. Книга перша в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Арбитражное правосудие в Украине. Книга перша, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Арбитражное правосудие в Украине. Книга перша - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Арбитражное правосудие в Украине. Книга перша в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.