Придбати книгу Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження в Києві, Одесі та Львові.

280грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження

Збірник

Бабенко К. А., Журавель В. І. та ін.

Пропонований збірник визначає правові підстави виникнення аліментних відносин, загальних підстав їх нарахування, а також порядок добровільної уплати, примусового стягнення у судовому порядку та в порядку виконавчого провадження. Oкремо розглядаються питання відповідальності за несплату аліментів та негативні наслідки наявної заборгованості з їх уплати.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-611-01-1466-0
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 312

Щоб купити Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Придбати Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.