Придбати книгу Адміністративно-правове сприяння соціально-економічному розвитку в Україні: теоретико-методологічні засади в Києві, Одесі та Львові.

250грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАдміністративно-правове сприяння соціально-економічному розвитку в Україні: теоретико-методологічні засади

Монографія

С.П. Позняков

У монографії розглянуто теоретико-методологічні засади адміністративно-правового регулювання господарських відносин. На основі сучасних теоретико-методологічних підходів у сфері філософії, антропології права, соціології, теорії соціально-економічного розвитку, глибокого доктринального аналізу розвитку сучасної загальної теорії права, теорій конституційного та адміністративного права розкрито сутність, надано поняття, визначено мету, завдання, принципи, структуру елементів нового методу адміністративно-правового регулювання господарських відносин в Україні сприяючого, публічно-сервісного типу. У дослідженні вперше в адміністративно-правовій науці України науково обґрунтовано та запропоновано ввести у науковий обіг теорії адміністративного права поняття «метод адміністративно-правового сприяння соціально-економічному розвитку». Здійснено аналіз соціально-нормативних передумов і системи публічно-правових принципів, функціональних публічно-управлінських взаємозв’язків формування та впровадження основних елементів запропонованого методу. За результатами дослідження надано рекомендації щодо практичної адаптації методології адміністративно-правового сприяння соціально-економічному розвитку й предметних напрямів розвитку адміністративно-господарського права в Україні.

Монографію розраховано на науковців, практиків, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, усіх зацікавлених осіб.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑509-4
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 424

Щоб купити Адміністративно-правове сприяння соціально-економічному розвитку в Україні: теоретико-методологічні засади в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Адміністративно-правове сприяння соціально-економічному розвитку в Україні: теоретико-методологічні засади, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Адміністративно-правове сприяння соціально-економічному розвитку в Україні: теоретико-методологічні засади - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Адміністративно-правове сприяння соціально-економічному розвитку в Україні: теоретико-методологічні засади в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.