Придбати книгу Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти в Києві, Одесі та Львові.

210грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗвільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти

Навчальний посібник

Ю.В. Луценко, О.В. Микитчик, Д.А. Нескоромний

Навчальний посібник присвячений комплексному дослідженню теоретичних і практичних проблем, пов’язаних зі звільненням від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки. Аналізуються спеціальні види, передумови, умови, підстави та кримінально-правові наслідки звільнення особи від кримінальної відповідальності, розкривається процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності за дані злочини. Наводяться зразки процесуальних документів, які складаються при звільненні особи від кримінальної відповідальності.

Для студентів, курсантів, аспірантів (ад’юнктів), докторантів, викладачів закладів вищої освіти юридичного профілю, науковців, практичних працівників правоохоронних органів, а також усіх, хто цікавиться проблематикою слідчої та правозастосовної практики.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-439-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 160

Щоб купити Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.