Придбати книгу Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 2 в Києві, Одесі та Львові.

385грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 2

Збірник документів

Муравйов В. І.

У виданні зібрані останні двосторонні документи щодо правового регулювання відносин України з Європейським Союзом. Акти, що увійшли до збірника, мають обов’язковий та рекомендаційний характер. Вперше опубліковано текст проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої сторони.

Збірник розрахований на суддів, державних службовців, адвокатів, наукову громадськість, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.

Додаткова інформація:

Видавництво Ін Юре
Рік видання 2013
Кількість сторінок 1064

Щоб купити Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 2 в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 2, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 2 - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 2 в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.