Придбати книгу Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 1 в Києві, Одесі та Львові.

385грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 1

Збірник документів

Муравйов В. І.

У виданні зібрані основоположні установчі документи Європейського Союзу, акти щодо формування його внутрішнього інституційного механізму, процедурних питань, бюджету, а також щодо заснування вибраних агентств Євросоюзу. Мета збірника — зробити загальнодоступними основні засади та принципи Європейського Союзу з метою їх запозичення до правопорядку України. Проаналізовані принципи функціонування ЄС та практика їх застосування.

Збірник розрахований на суддів, державних службовців, адвокатів, наукову громадськість, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.

Додаткова інформація:

Видавництво Ін Юре
Рік видання 2013
Кількість сторінок 1052

Щоб купити Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 1 в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 1, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 1 - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Зібрання актів європейського права: Європейський Союз. Випуск 1 в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.