Придбати книгу Закон України "Про захист прав споживачів": постатейний покажчик правових позицій ВСУ (практика 2011-2018 рр) в Києві, Одесі та Львові.

140грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗакон України "Про захист прав споживачів": постатейний покажчик правових позицій ВСУ (практика 2011-2018 рр)

Довідкове видання

О.М. Ткачук

Збірник є логічним продовженням серії постатейних покажчиків правових позицій Верховного Суду України.

Він містить систематизацію рішень як старого Верховного Суду України, так і нового Верховного Суду за період з 2011 по 2018 рік у справах, що стосуються захисту прав споживачів.

 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-648-0
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70Х100/16
Кількість сторінок 200

Щоб купити Закон України "Про захист прав споживачів": постатейний покажчик правових позицій ВСУ (практика 2011-2018 рр) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Закон України "Про захист прав споживачів": постатейний покажчик правових позицій ВСУ (практика 2011-2018 рр), або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Закон України "Про захист прав споживачів": постатейний покажчик правових позицій ВСУ (практика 2011-2018 рр) - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Закон України "Про захист прав споживачів": постатейний покажчик правових позицій ВСУ (практика 2011-2018 рр) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.