Придбати книгу Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии»  в Києві, Одесі та Львові.

370грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗакон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии»

Науково-практичне видання

Бюро переводов Инги Дирс (г. Ганновер, ФРГ), по заказу и при содействии юридического бюро Владимира Шаповала (г. Ганновер, ФРГ)

От составителей книги:

"Если Вы решили устроиться на работу в Германии или поступить учиться в университет; если Вы захотели открыть в Германии бизнес или выехать на лечение; если Вам необходимо привезти в Германию родственников или заключить брак, то Вы первым делом расспрашиваете знакомых или друзей, которые прошли этот путь. Вы ищете на форумах и в статьях в Интернете, с чего начать и чем закончить.

Потратив много времени, сделав какие-то шаги и убедившись, что они ведут в никуда, Вы обращаетесь к адвокатам или юристам, специализирующимся на оказании подобного рода услуг. Они направят Вас по верному пути. Если юристы хорошие. Тут возможны варианты.

Но Вам желательно понять две вещи: первая – это то, что просто «поздороваться» с немецким юристом будет стоить как минимум 50 евро, а вторая – это задуматься, откуда он будет получать информацию. И если по первому вопросу всё ясно, то по второму ясно не всё. Устраняя пробел или неверное понимание, сообщаем, что всю информацию юристы черпают из книги. Той, которая предлагается Вашему вниманию. До сегодняшнего дня эта книга была на немецком языке. Прочитав её, немецкий юрист рассказывал о прочитанном русскому юристу. А уже тот – Вам. За деньги. И хорошо, если не напутает. Всем известно, что ошибка в третьем знаке при общении с немецкими компетентными органами создаёт дополнительные проблемы. Либо дорогостоящие, либо непреодолимые.

Перед Вами книга, которая окупится с первых десяти страниц. Покупайте, она стоит того"

 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-618-3
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 256

Щоб купити Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» , або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» . Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» » - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» », що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» – у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Закон «О пребывании, трудовой деятельности и интеграции иностранных граждан в Германии» " важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.