Придбати книгу Забытая свобода. Принципы уголовного права в европейской дискуссии о безопасности в Києві, Одесі та Львові.

50грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗабытая свобода. Принципы уголовного права в европейской дискуссии о безопасности

Научное издание

Забытая свобода. Принципы уголовного права в европейской дискуссии о безопасности / Петер-Алексис Альбрехт ; [пер. с нем. Г. Г. Мошака]. - Харьков : Право, 2012. - 184 с.

Книга профессора, доктора юридических наук Петера-Алексиса Альбрехта «Забытая свобода. Принципы уголовного права в европейской дискуссии о безопасности» посвящена весьма актуальной, имеющей важное теоретическое и практическое значение, проблеме соотношения категорий «свобода» и «безопасность», реализации принципов уголовного права, закрепленных в его нормах и институтах, как средств достижения и обеспечения свободы человека.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-404-0
Обкладинка М'яка
Рік видання 2012
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 184

Щоб купити Забытая свобода. Принципы уголовного права в европейской дискуссии о безопасности в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Забытая свобода. Принципы уголовного права в европейской дискуссии о безопасности, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Забытая свобода. Принципы уголовного права в европейской дискуссии о безопасности - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Забытая свобода. Принципы уголовного права в европейской дискуссии о безопасности в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.