Придбати книгу Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян) в Києві, Одесі та Львові.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВведение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян)

Наукове видання

С.Н. Бервено, В.В. Богдан

В работе освещено каноническое право с учетом стандартов гражданского права и законодательства Украины, а также международных правовых актов в сфере религии. Раскрыто каноническое понимание Церкви и ее служений, дан анализ Церкви как общественной организации. В ней определены понятие церковного права, его предмет, метод, виды толкования церковно-правовых норм. Определен правовой статус Православной Церкви, ее подразделений и ее физических лиц.

В книге показано правовое значение Священного Писания, догматов, канонов, номоканонов, иных источников церковного права, уделено внимание наследию Святых Отцов Церкви, взглядам богословов.

Предполагаемые знания позволят мирянам углубить и укрепить веру, грамотно применять свои права, отстаивать свободы и интересы Православной Церкви. Работа будет интересна и всем тем, кого интересуют актуальные проблемы церковного права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑545-2
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 208

Щоб купити Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян) у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян), або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян). Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Придбати Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян)– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян) у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян) за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.