Придбати книгу Трудовое право в Києві, Одесі та Львові.

190грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахТрудовое право

Пособие для подготовки к экзамену

Пособие для подготовки к экзамену студентов международно-правового факультета – граждан Азербайджанской Республики, Туркменистана, Республики Узбекистан

Под общей редакцией доктора юридических наук, профессора, члена-корреспондента НАПрН Украины О.Н. Ярошенко

Пособие подготовлено в соответствии с программой учебной дисциплины «Трудовое право» для студентов международно-правового факультета Национального юридического университета имени Ярослава Мудрого. В пособии изложены вопросы к экзамену, а также ответы на них на основе анализа действующего трудового законодательства правоприменительной практики Азербайджанской Республики, Туркменистана, Республики Узбекистан и Украины.

Адресуется студентам международно-правового факультета Национального юридического университета имени Ярослава Мудрого

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-662-6
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 220

Щоб купити Трудовое право в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Трудовое право, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Трудовое право - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Трудовое право в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.