Придбати книгу Трансформація державного суверенітету в умовах європейської інтеграції: проблеми теорії та реалізації в Києві, Одесі та Львові.

135грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахТрансформація державного суверенітету в умовах європейської інтеграції: проблеми теорії та реалізації

Монографія

Гавриленко В. В.

Монографія присвячена комплексному дослідженню теоретико-правових аспектів визначення та реалізації державного суверенітету. В роботі розглянуті концептуальні підходи до визначення внутрішнього та зовнішнього аспектів державного суверенітету, проведений аналіз юридичного змісту правосуб’єктності держави, форм та методів реалізації суверенних повноважень у державній політиці. На прикладі держав-членів Європейського Союзу показано сучасні процесі трансформації державного суверенітету, у тому числі - в частині формування наднаціональної як особливої якості міждержавного інтеграційного об’єднання, що обумовлює концептуальні засади правового регулювання суспільних відносин у державах, які входять до складу такого об’єднання.

Дослідження має теоретичне і практичне значення в сучасних умовах європейської міждержавної інтеграції, його матеріали можуть бути широко використані в правозастосовчій практиці, науково-дослідній роботі та навчальному процесі.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-224-8
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Кількість сторінок 136

Щоб купити Трансформація державного суверенітету в умовах європейської інтеграції: проблеми теорії та реалізації в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Трансформація державного суверенітету в умовах європейської інтеграції: проблеми теорії та реалізації, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Трансформація державного суверенітету в умовах європейської інтеграції: проблеми теорії та реалізації - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Трансформація державного суверенітету в умовах європейської інтеграції: проблеми теорії та реалізації в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.