Придбати книгу Судова практика у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності нотаріусів і працівників нотаріальних контор в Києві, Одесі та Львові.

170грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСудова практика у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності нотаріусів і працівників нотаріальних контор

Збірник

Журавльов Д.В., Коротюк М.Г., Коротюк О.В., Чижмарь К.І.

У даному виданні представлено зібрання судової практики у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності нотаріусів та працівників нотаріусів (нотаріальних контор). Авторами надано коментарі до відповідних рішень судів.

Видання розраховане на практикуючих нотаріусів, державних реєстраторів, адвокатів, суддів, працівників органів прокуратури і внутрішніх справ, студентів і викладачів вищих навчальних закладів України, а також може бути корисним широкому колу громадян, хто цікавиться питаннями притягнення до кримінальної відповідальності нотаріусів та працівників нотаріусів (нотаріальних контор).

Додаткова інформація:

Видавництво ОВК
ISBN 978-617-7159-56-7
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 218

Щоб купити Судова практика у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності нотаріусів і працівників нотаріальних контор в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Судова практика у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності нотаріусів і працівників нотаріальних контор, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Судова практика у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності нотаріусів і працівників нотаріальних контор - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Судова практика у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності нотаріусів і працівників нотаріальних контор в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.