Придбати книгу Становлення та функціонування Римо-католицької церкви в незалежній Україні (1991-2016 роки) в Києві, Одесі та Львові.

165грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСтановлення та функціонування Римо-католицької церкви в незалежній Україні (1991-2016 роки)

Монографія

Ворон О. П.

У монографії висвітлено процес реорганізації Римо-католицької церкви та основні вектори її діяльності у незалежній Україні. Порушується питання «національної» ідентифікації РКЦ, визначаються пріоритетні напрями євангелізаційної та харитативної роботи, виокремлюються причини православно-католицьких суперечностей. Окрема увага фокусується на проблемі функціонування РКЦ в умовах загострення суспільно-політичної ситуації в Україні.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-617-673-738-4
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Кількість сторінок 200

Щоб купити Становлення та функціонування Римо-католицької церкви в незалежній Україні (1991-2016 роки) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Становлення та функціонування Римо-католицької церкви в незалежній Україні (1991-2016 роки), або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Становлення та функціонування Римо-католицької церкви в незалежній Україні (1991-2016 роки) - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Становлення та функціонування Римо-католицької церкви в незалежній Україні (1991-2016 роки) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.