Придбати книгу Сравнительное исламское право: введение в теорию и методологию в Києві, Одесі та Львові.

205грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСравнительное исламское право: введение в теорию и методологию

Монография

Мехман А. Дамирли

В данной монографии на основе предложенной автором концепции сравнительно-правовой науки и специфической характеристики самого исламского права разработаны концептуальные основы сравнительного исламского права, выялены и проанализированы его основные исследовательские направления методологические проблемы, тем самым в значительной степени заполнен пробел теоретико-методологического окружения систематического сравнительного исследования исламского права.

Книга является важнейшим ресурсом для ученых заинтересованых в этой области. Положения и выводы ее могут стать основой для создания обощающих трудов по сраснительному исламскому праву. Монография может быть использована также, как вводное пособие для проведения сравнительных исследований по исламскому праву, особенно для новичков дисциплины. 

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-132-6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Кількість сторінок 296

Щоб купити Сравнительное исламское право: введение в теорию и методологию в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Сравнительное исламское право: введение в теорию и методологию, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Сравнительное исламское право: введение в теорию и методологию - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Сравнительное исламское право: введение в теорию и методологию в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.