Придбати книгу Шлюбні правовідносни України: проблеми теорії і практики в Києві, Одесі та Львові.

395грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахШлюбні правовідносни України: проблеми теорії і практики

Монографія

Сафончик О.І.

У монографії на підставі системного узагальнення чинного національного законодавства, юридичної практики та зарубіжного законодавчого досвіду досліджено теоретичні та практичні проблеми виникнення і припинення шлюбно-сімейних правовідносин за законодавством України.

За результатами проведеного аналізу сформульовано рекомендації стосовно вдосконалення чинного законодавства України та практики його застосування.

Може бути корисною для викладачів юридичних навчальних закладів, наукових працівників, аспірантів, студентів, адвокатів, суддів, працівників держаних органів РАЦС, а також усіх, хто цікавиться проблемами правовідносин за законодавством України.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-254-5
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Кількість сторінок 378

Щоб купити Шлюбні правовідносни України: проблеми теорії і практики в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Шлюбні правовідносни України: проблеми теорії і практики, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Шлюбні правовідносни України: проблеми теорії і практики - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Шлюбні правовідносни України: проблеми теорії і практики в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.