Придбати книгу Публічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку в Києві, Одесі та Львові.

300грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПублічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку

Збірник наукових праць

Куйбіда В.С., Білинська М.М., Федоренко В.Л.

У представленому збірнику матеріалів науково-практичної конференції розміщено публікації вітчизняних та зарубіжних вчених, провідних практиків державного управлінців, молодих дослідників, які присвячені проблематиці становлення, розвитку та удосконалення публічного управління та адміністрування, модернізації публічної служби в Україні з врахуванням особливостей сучасних реформаційних процесів та прогнозування їх наслідків у перспективних реаліях української держави. 

Зазначені матеріали становлять наукову цікавість для наукових, науково-педагогічних працівників, теоретиків і практиків публічного управління та адміністрування, а також всіх читачів, які цікавляться питаннями публічного врядування. 

Додаткова інформація:

Видавництво Ліра-К
ISBN 978-617-7605-73-6
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 520

Щоб купити Публічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Публічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Публічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Публічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.