Придбати книгу Правила Дорожного Движения Украины 2019 г. Иллюстрированное учебное пособие в Києві, Одесі та Львові.

130грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПравила Дорожного Движения Украины 2019 г. Иллюстрированное учебное пособие

Пособие

ЧТО ВЫ НАЙДЕТЕ В ЭТОЙ КНИГЕ: самый актуальный текст Правил дорожного движения, а также ВСЕ самые последние изменения; цветные иллюстрации, дорожные знаки и разметку в тексте Правил; иллюстрированную таблицу с новыми штрафами за нарушения ПДД; основные сочетания дорожных знаков с табличками к ним; порядок получения временных регистрационных талонов на право управления транспортным средством; разъяснения по ОСАГО и Европротоколу; информацию по экстренной помощи при ДТП; перечень обязательных лекарственных средств в аптечке.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-148-8
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 133

Щоб купити Правила Дорожного Движения Украины 2019 г. Иллюстрированное учебное пособие в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Правила Дорожного Движения Украины 2019 г. Иллюстрированное учебное пособие, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Правила Дорожного Движения Украины 2019 г. Иллюстрированное учебное пособие - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Правила Дорожного Движения Украины 2019 г. Иллюстрированное учебное пособие в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.