Придбати книгу Правила Дорожного Движения Украины 2019 с комментариями и иллюстрациями  в Києві, Одесі та Львові.

130грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПравила Дорожного Движения Украины 2019 с комментариями и иллюстрациями

Посібник

ЧТО ВЫ НАЙДЕТЕ В ЭТОЙ КНИГЕ: самый актуальный текст Правил дорожного движения, а также ВСЕ самые последние изменения; детальные комментарии к пунктам Правил дорожного движения; цветные иллюстрации, дорожные знаки и разметку в тексте Правил; основные сочетания дорожных знаков с табличками к ним; разъяснения по ОСАГО и особенности оформления Европротокола; перечень обязательных лекарственных средств в аптечке;Информацию о первой медицинской помощи при ДТП.

КНИГА ПРЕДНАЗНАЧЕНА ДЛЯ: начинающих автомобилистов и учащихся автошкол; опытных водителей, желающих освежить свои знания; всех автолюбителей, нуждающихся в самой свежей информации относительно ПДД; родителей, которым небезразлично качество подготовки их детей; преподавателей автошкол.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-150-1
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 226

Щоб купити Правила Дорожного Движения Украины 2019 с комментариями и иллюстрациями в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Правила Дорожного Движения Украины 2019 с комментариями и иллюстрациями , або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Правила Дорожного Движения Украины 2019 с комментариями и иллюстрациями - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Правила Дорожного Движения Украины 2019 с комментариями и иллюстрациями в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.