Придбати книгу Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти в Києві, Одесі та Львові.

540грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПорівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти

Навчальний посібник 2-ге видання, змінене

О. В. Петришин,О. В. Зінченко, Д. В. Лук’янов

Видання містить короткі витяги з джерел права основних правових сімей – романо-германської, англо-американської, релігійної та традиційної.Хрестоматію укладено відповідно до програми навчальної дисципліни «Порівняльне правознавство». Її матеріали можуть бути також використані прививченні курсів «Теорія держави і права», «Сучасні правові системи», «Правова карта світу», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Міжнародне право», «Конституційне право зарубіжних країн», «Релігієзнавство» та ін.

Для студентів, аспірантів та викладачів закладів вищої освіти та усіх, хто цікавиться проблемами порівняльного правознавства.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-896-3
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 1024

Щоб купити Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.