Придбати книгу Перелік тем дисертаційних досліджень з проблем держави і права (затверджених у 2018 р.) в Києві, Одесі та Львові.

180грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПерелік тем дисертаційних досліджень з проблем держави і права (затверджених у 2018 р.)

Довідкове видання

В.А. Журавель, Д.В. Лук’янов, Н.М Вапнярчук

До Переліку включені теми дисертаційних робіт докторів наук та докторів філософії (кандидатів наук), які були затверджені вченими радами закладів вищої освіти, юридичних факультетів та науково-дослідних установ юридичного профілю України протягом 2018 р. 

 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-644-2
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 290

Щоб купити Перелік тем дисертаційних досліджень з проблем держави і права (затверджених у 2018 р.) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Перелік тем дисертаційних досліджень з проблем держави і права (затверджених у 2018 р.), або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Перелік тем дисертаційних досліджень з проблем держави і права (затверджених у 2018 р.) - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Перелік тем дисертаційних досліджень з проблем держави і права (затверджених у 2018 р.) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.