Придбати книгу Проблеми здійснення та захисту особистих та майнових прав батьків і дітей в Києві, Одесі та Львові.

405грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПроблеми здійснення та захисту особистих та майнових прав батьків і дітей

Монографія

Красицька Л.В.

У монографії визначено методологічні засади здійснення та захисту прав батьків і дітей, розглянуто-гальнотеоретични положення про права батьків і дітей, принципи та межі їх здійснення, досліджено загальні положення про захист прав батьків та дітей, виявлено теоретичні та практичні проблеми здійснення і захисту-ю особистих і майнових прав батьків і дітей, запропоновано шляхи їх вирішення та основні напрямки пра-вового регулювання відносин у сфері здійснення та захисту прав батьків і дітей, зроблено узагальнення та сформульовано пропозиції щодо вдосконалення правового механізму здійснення і захисту прав батьків і дітей.

Проаналізовано норми чинного сімейного законодавства України та зарубіжних країн, правозастосовної-на практика, доктрина цивільного та сімейного права про правову охорону батьківських відносин.

Додаткова інформація:

Видавництво Ліра-К
ISBN 978-966-2609-82-9
Рік видання 2014
Кількість сторінок 628

Щоб купити Проблеми здійснення та захисту особистих та майнових прав батьків і дітей в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Проблеми здійснення та захисту особистих та майнових прав батьків і дітей, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Проблеми здійснення та захисту особистих та майнових прав батьків і дітей - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Проблеми здійснення та захисту особистих та майнових прав батьків і дітей в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.