Придбати книгу Невидимая война: биологическое оружие в Києві, Одесі та Львові.

220грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахНевидимая война: биологическое оружие

Научно-публицистическое издание

Сенченко Н. И.

Это третья книга из серии «Невидимая война», в которой автор пытается предупредить людей о коварстве англо-саксонского истеблишмента, разрабатывающего оружие массового поражения. Речь идет о самом страшном оружии, изобретенном человечеством ‒ биологическом (бактериологическом). Пресловутая теория «золотого миллиарда» дает идеологическую основу для уничтожения большей части человечества. Украинские военные и гражданские власти, разрешившие Пентагону разместить на нашей территории биолаборатории и проводить жуткие эксперименты с собственным народом, заслуживают осуждения. Автор надеется, что эта книга послужит аргументом для разрыва договоров с Пентагоном и уничтожения биолабораторий, деятельность которых ведет к депопуляции населения. Не пришло ли время задуматься над тем, кем и зачем это все было сделано, и пересмотреть эти решения? Хотя бы для того, чтобы народы Украины не оказались без средств защиты от оружия массового поражения, построенного на новых принципах.

Додаткова інформація:

Видавництво Ліра-К
ISBN 978-617-7748-54-9
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 216

Щоб купити Невидимая война: биологическое оружие в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Невидимая война: биологическое оружие, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Невидимая война: биологическое оружие - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Невидимая война: биологическое оружие в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.