Придбати книгу Науково-практичний коментар Законів України "Про вибори народних депутатів", "Про вибори Президента України", "Про місцеві вибори" в Києві, Одесі та Львові.

1010грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахНауково-практичний коментар Законів України "Про вибори народних депутатів", "Про вибори Президента України", "Про місцеві вибори"

Науково-практичний коментар

За заг.ред. Лавриновича О.В.

Коментар буде в нагоді учасникам виборів, майбутнім кандидатам у депутати, їх помічникам, довіреним особам, спостерігачам на виборчих дільницях, членам виборчих дільниць, лічильних комісій, іншим особам, що на професійних чи громадських засадах беруть участь в організації виборчого процесу.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-966-370-37-49
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 594

Щоб купити Науково-практичний коментар Законів України "Про вибори народних депутатів", "Про вибори Президента України", "Про місцеві вибори" в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Науково-практичний коментар Законів України "Про вибори народних депутатів", "Про вибори Президента України", "Про місцеві вибори", або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Науково-практичний коментар Законів України "Про вибори народних депутатів", "Про вибори Президента України", "Про місцеві вибори" - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Науково-практичний коментар Законів України "Про вибори народних депутатів", "Про вибори Президента України", "Про місцеві вибори" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.