Придбати книгу Комментарии к мировой практике международного коммерческого арбитража (в двух книгах) в Києві, Одесі та Львові.

885грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКомментарии к мировой практике международного коммерческого арбитража (в двух книгах)

Комментарий

Захватаев В.Н.

Настоящая книга посвящена вопросам международного арбитражного права, действующего ныне в сфере торгово-экономических отношений в различных государствах мира. Основанная на опыте практического толкования и применения судами норм арбитражного права в различных юрисдикциях мира,она имеет своей целью охватить весь спектр принципиальных вопросов современной мировой практики в этой области.

Главную часть содержания книги составляют комментарии к нормам международного коммерческого арбитража, а также сопровождаемые комментариями материалы многочисленных дел, рассмотренных судами в рамках различных судебно-правовых систем. В книгу также дополнительно включена нынешняя арбитражная практика рассмотрения дел в области международных инвестиционных споров с участием отдельных государств мира.

Книга предназначена для судей, арбитров, адвокатов, законодателей, ученых, историков права, аспирантов, студентов юридических специальностей,юристов, работающих в юридических фирмах и на предприятиях, а также для бизнесменов, занимающихся международной коммерцией. Она также может быть использована преподавателями в качестве пособия при проведении практических занятий по международному арбитражному праву.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-329-5
Обкладинка Тверда
Рік видання 2015
Кількість сторінок 1716

Щоб купити Комментарии к мировой практике международного коммерческого арбитража (в двух книгах) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Комментарии к мировой практике международного коммерческого арбитража (в двух книгах), або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Комментарии к мировой практике международного коммерческого арбитража (в двух книгах) - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Комментарии к мировой практике международного коммерческого арбитража (в двух книгах) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.