Придбати книгу Гражданский кодекс Франции. Кодекс Наполеона. Предисловие в Києві, Одесі та Львові.

955грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахГражданский кодекс Франции. Кодекс Наполеона. Предисловие

Закони і Кодекси

Захватаев В.Н.

Книга является русским переводом действующего Гражданского кодекса Франции (Кодекса Наполеона), который на протяжении более двух столетий по праву удерживает славу эталона гражданского законодательства во всем мире. Идеи, концепции и нормы Кодекса были восприняты правовыми системами подавляющего большинства стран земного шара, которые до сих пор черпают вдохновение из этого глубочайшего и неиссякаемого источника правовой мудрости. Текст Кодекса дополняет подготовленный автором Словарь-справочник, в котором содержатся разъяснения и комментарии к свыше 500 основным терминам гражданского, гражданско-процессуального, коммерческого и некоторых других отраслей права Франции, что обеспечивает надлежащее понимание и усвоение положений Кодекса. В справочный аппарат книги также включены многие правовые нормы Кодекса, которые в разные годы подверглись реформированию и которые могут быть полезны как в практических, так и в научно-исследовательских и учебных целях. Публикация призвана удовлетворить потребности законодателей, ученых, преподавателей, аспирантов и студентов в классических источниках гражданского права. Она также будет полезна юристам-практикам, бизнесменам европейского уровня и всем, кто вовлечен в сферу культурно-экономического сотрудничества с Францией. Наличие в книге обширного справочного материала позволит использовать ее в качестве учебного пособия при изучении современного французского и европейского гражданского права.

Перевод содержит все последние изменения, внесенные в Кодекс французским законодателем по состоянию на день публикации книги.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-377-6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2016
Кількість сторінок 1156

Щоб купити Гражданский кодекс Франции. Кодекс Наполеона. Предисловие в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Гражданский кодекс Франции. Кодекс Наполеона. Предисловие, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Гражданский кодекс Франции. Кодекс Наполеона. Предисловие - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Гражданский кодекс Франции. Кодекс Наполеона. Предисловие в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.