Придбати книгу ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПРАВО: ПРАВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ. КНИГА ТРЕТЯ: ПРАВО ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ в Києві, Одесі та Львові.

145грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЄВРОПЕЙСЬКЕ ПРАВО: ПРАВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ. КНИГА ТРЕТЯ: ПРАВО ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Навчальний посібник

Муравйов В.І., Микієвич М.М., Білас І.Г.

У роботі досліджується широкий спектр питань правового регулювання процесу економічної, політичної і правової інтеграції в рамках Європейського союзу. Висвітлюються правові засади зовнішніх зносин Європейського союзу. Досліджуються правові механізми реалізації спільної зовнішньої політики та політики безпеки ЄС, спільної торговельної політики ЄС, шенгенського acquis ЄС. Спеціальний розділ присвячено правовому регулюванню відносин України з Європейським союзом та гармонізації законодавства України з правом ЄС. У виданні враховані всі останні зміни до правопорядку Європейського союзу, широко висвітлюється практика Суду ЄС.

Робота призначена для викладачів, студентів, аспірантів, наукових та практичних працівників, усіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання європейської інтеграції.

Додаткова інформація:

Видавництво Ін Юре
ISBN 978­-966­-313­-509­-0
Рік видання 2015
Кількість сторінок 408

Щоб купити ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПРАВО: ПРАВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ. КНИГА ТРЕТЯ: ПРАВО ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПРАВО: ПРАВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ. КНИГА ТРЕТЯ: ПРАВО ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПРАВО: ПРАВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ. КНИГА ТРЕТЯ: ПРАВО ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПРАВО: ПРАВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ. КНИГА ТРЕТЯ: ПРАВО ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.