Придбати книгу Цивільне право України. Частина друга в Києві, Одесі та Львові.

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЦивільне право України. Частина друга

Посібник для підготовки до іспитів

В.І. Борисової

Посібник підготовлений відповідно до Програми навчальної дисципліни «Цивільне право України» (Частина друга) з урахуванням змін і доповнень, внесених до Цивільного кодексу України. У виданні міститься зразковий перелік питань, які виносяться на курсовий та державний іспити з цієї дисципліни, надаються стислі відповіді на ці питання. Призначений для студентів (слухачів, курсантів) юридичних закладів вищої освіти та юридичних факультетів закладів вищої освіти усіх форм навчання.

Може бути корисним абітурієнтам, аспірантам, науковцям та практичним працівникам.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-713-5
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 242

Щоб купити Цивільне право України. Частина друга в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Цивільне право України. Частина друга, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Цивільне право України. Частина друга - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Цивільне право України. Частина друга в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.