Придбати книгу Аліменти дітям та батькам в Києві, Одесі та Львові.

20грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАліменти дітям та батькам

Монографія

Сапейко Л.В., Кройтор В.А.

У виданні висвітлюються актуальні проблеми правового регулювання аліментних обов’язків батьків та дітей. На основі аналізу норм сімейного законодавства, наукових досліджень в галузі аліментних зобов’язань різних часів, судової практики авторами пропонуються шляхи вирішення низки спірних питань, що виникають в науці сімейного права та практиці застосування окремих правових норм.

Розраховано на науковців, викладачів, студентів та аспірантів юридичних навчальних закладів, юристів-практиків, широкого кола осіб, які цікавляться питаннями сімейного права.

Додаткова інформація:

Видавництво Еспада
Рік видання 2008
Кількість сторінок 160

Щоб купити Аліменти дітям та батькам в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Аліменти дітям та батькам, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Аліменти дітям та батькам - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Аліменти дітям та батькам в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.