Придбати книгу Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти в Києві, Одесі та Львові.

120грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАдміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти

Видання 4-те, доповнене та перероблене

Ю.П. Битяк, В.М. Гаращук, В.В. Зуй та ін.

Навчальний посібник «Адміністративне право» підготовлений відповідно до програми навчальної дисципліни «Адміністративне право» та розрахований на здобувачів вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр».

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-704-3
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Газетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 186

Щоб купити Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.