Придбати книгу "Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках в Києві, Одесі та Львові.

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах"Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках

Научное издание

Пучков Андрей

Предложен опыт интонационного историко-культурного (комплексного, калейдоскопического) комментария бытовых реалий, литературных и художественных аллюзий в очерке Осипа Эмильевича Мандельштама (1891–1938) «Киев», написанном в мае 1926 г. и опубликованном в Ленинграде. Картинки, «национализирующие» приметы времени, — тоже часть комментария. Во втором издании (первое — 2015 г.) исправлены фактические ошибки, уточнены детали, связанные с пребыванием Мандельштама в Киеве, текст коментариев существенно дополнен новыми сведениями, научный аппарат подвергнут пересмотру.

Для некиевлян и киевлян, для мандельштамоведов и киевоведов.

Додаткова інформація:

Видавництво Дух і літера
ISBN 978-966-378-588-2
Рік видання 2018
Кількість сторінок 224 с иллюстрациями, цв. вкладки 16 с.

Щоб купити "Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити "Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати "Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте "Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.