Придбати книгу Психологическая школа права Л.И. Петражицкого: истоки, содержание, влияние в Києві, Одесі та Львові.

305грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПсихологическая школа права Л.И. Петражицкого: истоки, содержание, влияние

Монография

Мережко А.

Монография посвящена психологической школе права Л.И. Петражицкого. В монографии исследуются такие вопросы, как истоки и содержание психологической теории права, ее влияние на развитие науки права и других областей знания, а также вклад Петражицкого в цивилистику, теорию и философию права, психологию, логику, экономику и социологию. Автор представляет избранные фрагменты из истории жизни и творчества Петражицкого, а также анализирует творчество его учеников и последователей. В монографии внимание уделено социально-психологическому учению Георгия Гинса, Михаила Рейснера, а также представителям скандинавского реализма.

Монография представляет интерес для юристов, философов, социологов, психологов, а также всех тех, кто интересуется творческим наследием Петражицкого.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-029-9
Обкладинка Тверда
Рік видання 2016
Кількість сторінок 524

Щоб купити Психологическая школа права Л.И. Петражицкого: истоки, содержание, влияние у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Психологическая школа права Л.И. Петражицкого: истоки, содержание, влияние, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Психологическая школа права Л.И. Петражицкого: истоки, содержание, влияние. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Придбати Психологическая школа права Л.И. Петражицкого: истоки, содержание, влияние– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Психологическая школа права Л.И. Петражицкого: истоки, содержание, влияние у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Психологическая школа права Л.И. Петражицкого: истоки, содержание, влияние за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.