Придбати книгу Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження в Києві, Одесі та Львові.

280грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження

Збірник

Бабенко К. А., Журавель В. І. та ін.

Пропонований збірник визначає правові підстави виникнення аліментних відносин, загальних підстав їх нарахування, а також порядок добровільної уплати, примусового стягнення у судовому порядку та в порядку виконавчого провадження. Oкремо розглядаються питання відповідальності за несплату аліментів та негативні наслідки наявної заборгованості з їх уплати.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-611-01-1466-0
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 312

Щоб купити Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.