Придбати книгу Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1 в Києві, Одесі та Львові.

900грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКоммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1

Издание второе, с позднейшими изменениями

Предисловие, перевод с французского, комментарии и примечания В.Н. Захватаева

Публикуемая книга является русским переводом регламентарной части Коммерческого кодекса Франции, действующего на всей территории французского государства с 28 марта 2007 года с учетом позднейших изменений, которые явились результатом его неоднократного реформирования за прошедшие двенадцать лет. Данный нормативно-правовой акт, являясь важной и неотъемлемой составной частью Коммерческого кодекса Франции, устанавливает порядок и особенности применение законодательных положений французского коммерческого права во всех сферах регулирования предпринимательской деятельности, определяет практический смысл и сущность законодательных норм применительно к конкретным экономическим правоотношениям. Этот акт также включает целый ряд систематизированных положений французского коммерческого права специального назначения, которые, имея самостоятельный предмет правового регулирования, не вытекают из норм или предписаний законов, составляющих основу принятого в 2000 году Коммерческого кодекса Франции, а носят автономный характер. Книга рассчитана на всех, кто интересуется, изучает, исследует или преподает коммерческое право, а также на тех, кто участвует в процессе его совершенствования или практического применения. Она также может быть полезна всем, кто вовлечен в сферу европейской профессионально-деловой жизни, и в первую очередь – юристам-практикам и бизнесменам, работающим на европейском рынке.

 

Додаткова інформація:

Видавництво Правова єдність
ISBN 978-617-566-585-5
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70х100 1/16
Кількість сторінок 772

Щоб купити Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1 у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1 від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1 у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1 за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Коммерческий кодекс Франции (Регламентарная часть). Т. 1" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.