Придбати книгу Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" в Києві, Одесі та Львові.

Поділитися інформацією в соціальних мережахПосібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"

Практичний посібник

Зелінська О. І., Каданер О. В., Лисицька О. П.

Підручник для підготовки до ЗНО з англійської мови для студентів юридичних закладів

Підготовка до ЗНО з англійської мови по підручнику, який направлено на вивчення юридичної лексики, – це правильний крок до успіху під час здачі іспитів. Усі розділи спрямовані на активізацію мовленнєвого процесу, розвиток аналітичного мислення. Підручник складено на основі поступового ускладнення завдань. Матеріали для читання, опрацьовування відповідають потребі студентів юридичного закладу щодо розуміння іноземних правових документів за тематикою.

Доступна англійська мова: ЗНО для магістрів

Повна підготовка до ЗНО для магістрів з англійської мови можлива тільки з використанням спеціально розробленого підручника, у якому містяться завдання для майбутнього іспиту.

Загалом книга складається з трьох розділів:

  • граматичного;
  • вправи на підвищення рівня володіння мовою;
  • аудіювання, переклад текстів, складання невеликих власних творів.

До кожної рубрики внесені докладні пояснення матеріалу, розбір граматичних вправ. Після опрацювання наданого матеріалу студент може не хвилюватися за невдало складений іспит, адже всі завдання є практичним відображенням білетів чи тестів.

Використанням для підготовки підручника ЗНО з англійської мови для магістратури – запорука майбутнього успіху.

 

 

Посібник містить практичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови до магістратури (спеціальність ПРАВО). Формат, тематика та послідовність матеріалу сприяють формуванню вмінь та навичок, які необхідні для успішного виконання екзаменаційних завдань.

Видавництво Право пропонує своїм покупцям купити новий навчальний посібник для підготовки до ЗНО. Авторський колектив переробив цю книгу згідно вимог МОН України на 2019 рік.

Щоб замовити новий посібник до ЗНО натисніть:

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-319-9
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 88

Щоб купити Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право", або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право". Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.