Придбати книгу Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" в Києві, Одесі та Львові.

Поділитися інформацією в соціальних мережахПосібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"

Практичний посібник

Зелінська О. І., Каданер О. В., Лисицька О. П.

Посібник містить практичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови до магістратури (спеціальність ПРАВО). Формат, тематика та послідовність матеріалу сприяють формуванню вмінь та навичок, які необхідні для успішного виконання екзаменаційних завдань.

Видавництво Право пропонує своїм покупцям купити новий навчальний посібник для підготовки до ЗНО. Авторський колектив переробив цю книгу згідно вимог МОН України на 2019 рік.

Щоб замовити новий посібник до ЗНО натисніть:

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-319-9
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 88

Щоб купити Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право", або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.