Придбати книгу Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" в Києві, Одесі та Львові.

110грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПосібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"

Посібник для підготовки до ЗНО

За загальною редакцією професора В.П. Сімонок

Посібник містить практичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови до магістратури (спеціальність Право). Формат, тематика та послідовність матеріалу сприяють формуванню вмінь та навичок, які необхідні для успішного виконання екзаменаційних завдань.

Для студентів юридичних спеціальностей закладів вищої освіти, викладачів та широкого читацького загалу.

Даний посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови при вступі до магістратури розроблено, з урахуванням аспектів і тонкощів проведення тестування. Його мета - навчити швидко і правильно виконувати найскладніші завдання. У рамках підготовки до ЗНО майбутніх магістрів Права, у посібнику представлена тільки та інформація і відпрацьовуються тільки ті навички, які будуть безпосередньо потрібні під час тестування.

Мета посібника для підготовки до ЗНО з англійської

Для студентів юридичних факультетів, які вступають до магістратури потрібні ті матеріали для підготовки до ЗНО з англійської мови, які забезпечать повторення і поглиблення знань і навичок, необхідних для успішної здачі вступного іспиту по Праву. Даний збірник тестів допоможе підготуватися до ЗНО з англійської мови у 2019 році, незалежно від того, чи Ви є студент 4 курсу, або бакалавр в минулому, але вирішили продовжити навчання в магістратурі.

В інтернет-книгарні видавництва «Право» можна купити збірник тестів для підготовки до ЗНО з англійської мови при вступі до магістратури, за вигідною ціною. Усі навчальні посібники, що представлені на сайті мають актуальні тести на 2019 рік. Готуйтеся до незалежного оцінювання заздалегідь.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-689-3
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 88

Щоб купити Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право", або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право". Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

«Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.