Придбати книгу Кримінальний процес. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного  оцінювання в Києві, Одесі та Львові.

140грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКримінальний процес. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Навчальний посібник

О. В. Капліна, М. О. Карпенко, В. І. Маринів та ін.

Посібник містить відповіді на ключові питання з навчального курсу «Кримінальний процес», що виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання студентів, які навчаються за спеціальністю «Право» та «Міжнародне право», відповідно до Програми вступного випробування, затвердженої наказом МОНУ від 28 березня 2019 р. № 410.

Для студентів усіх форм навчання, які готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-685-5
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 208

Щоб купити Кримінальний процес. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Кримінальний процес. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Кримінальний процес. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Кримінальний процес. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.