Придбати книгу Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян) в Києві, Одесі та Львові.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВведение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян)

Наукове видання

С.Н. Бервено, В.В. Богдан

В работе освещено каноническое право с учетом стандартов гражданского права и законодательства Украины, а также международных правовых актов в сфере религии. Раскрыто каноническое понимание Церкви и ее служений, дан анализ Церкви как общественной организации. В ней определены понятие церковного права, его предмет, метод, виды толкования церковно-правовых норм. Определен правовой статус Православной Церкви, ее подразделений и ее физических лиц.

В книге показано правовое значение Священного Писания, догматов, канонов, номоканонов, иных источников церковного права, уделено внимание наследию Святых Отцов Церкви, взглядам богословов.

Предполагаемые знания позволят мирянам углубить и укрепить веру, грамотно применять свои права, отстаивать свободы и интересы Православной Церкви. Работа будет интересна и всем тем, кого интересуют актуальные проблемы церковного права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑545-2
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 208

Щоб купити Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян), або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян) - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Введение в церковное (каноническое) право Украины (для мирян) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.