Придбати книгу Вот когда убьют, тогда и приходите! в Києві, Одесі та Львові.

230грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВот когда убьют, тогда и приходите!

Художественное издание

Чумаков Александр

Отношение населения к милиции-полиции никогда не может быть и не будет однозначным. Что бы вам там не рассказывали про справедливую и народную советскую милицию или отреформированную новую полицию. Ее ненавидят, опасаются, боятся и надеются. Но любить повсеместно ее не будут. Никогда! И нигде!

Пока есть убийцы-бандиты-разбойники и их жертвы. Насильники и изнасилованные. Воры и потерпевшие. Взяточники и взяткодатели. Вымогатели и запрессованные ими. Мошенники и обманутые.

А значит, будет это отношение предвзятым и необъективным. Благородным и ненавистническим. Высокомерным и раболепским. И не стоит причислять себя к законопослушным слоям населения. Не зарекайтесь. Древняя истина про тюрьму и суму не на ровном месте родилась. Они рядом следуют. За руки держатся…

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-617-7683-69-7
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 356

Щоб купити Вот когда убьют, тогда и приходите! в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Вот когда убьют, тогда и приходите!, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Вот когда убьют, тогда и приходите! - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Вот когда убьют, тогда и приходите! в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.